Nisan 24, 2017

Alper Fıratlı

Daha paylaşacak çok rengi, çok duygusu ve çok melodisi olan Alper Fıratlı’nın bugüne kadarki solo müzikal macerası şu şekilde özetlenebilir:

İlk kez kendi adıyla 2015’te RUNLTD yapımcılığında çıkan single çalışmasında Alen Konakoğlu ile birlikte çalışan Alper Fıratlı, Tutmayın Beni ve O Malum Meyve isimli iki şarkıya yer vermiş, Tutmayın Beni (Turuncu Şarkı) için Hacivat-Karagöz gölge oyunu konseptiyle tamamını kendisinin tasarladığı kuklalarla yüzde yüz el yapımı bir klip çalışması yapmıştır. O Malum Meyve (Kırmızı Şarkı) içinse kırmızıyla ilgili tüm klişeleri tiye aldığı farklı bir video klibe imza atmıştır. Şubat sonunda çıkardığı yeni şarkısı İçimdeki Kış ile bir kez daha dinleyicilerinin karşısına çıkan sanatçı, şarkının yapım aşamasında bu kez Ümit Kuzer ile çalışmıştır.

“Ev konseri” konseptiyle kendi evinden canlı yayınlarla yaptığı akustik konserleriyle de Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmiştir. Aydilge, Funda, Ayşegül İnci, Burcu Tatlıses, Bengisu gibi isimlerin de konuk olarak yer aldığı proje devam etmektedir.

GRUP ÜYELERİ
Gitar: Can Erdoğan
Bas: Kaan Tuna
Davul: Güven Görgün
Araç çubuğuna atla